MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlarını değerlendirdi. Akçay, MHP’nin oy potansiyelinin yüzde 16’yı aştığını belirterek, seçim sonuçlarının MHP tarafından başarılı olduğunu vurguladı. Ayrıca, belediye başkanlarına ve meclis üyelerine başarılar dileyen Akçay, siyasi görüşü nedeniyle kimseye baskı ve mobbing yapılmaması gerektiğini ifade etti.